9. kolo: Kobylnice - Rajhradice 1:6 (0:4)

sestava: Hrazdíra Jan-Migdau Luděk, Nevařil Antonín, Chlup Jaroslav (70. min Kadleček Tomáš), Tesař Jakub- Valenta Radek, Oprchal Jaroslav (70. min Novotný Jan), Lněnička Pavel, Packa Tomáš ( 46. min Novotný Radek)- Beneš  Ondřej, Zich Jiří

trenér: Valenta Radek

asistent trenéra: Veselý Jiří

vedoucí: Kyselka Milan

Tůma Zdeněk

Po  vyrovnaných dvaceti minutách vstřelili hosté  z brejku úvodní gól. Vzápětí   nám nebyl uznán vyrovnávací gól Tomáše Packy pro  ofsajd , jenž viděl pouze rozhodčí Spěvák.  Posléze jsme inkasovali druhý gól a do poločasu dokonali hosté  rozklad naší  obrany dalšími dvěma góly. Ihned v úvodu druhého poločasu snížil Radek Novotný.  Poté neproměnil obrovskou příležitost Pavel Lněnička, který  běžel sám na brankáře, ovšem  opuštěnou branku minul . Hosté z Rajhradic vstřelili pátý gól a zkušeně kontrolovali průběh utkání  . V závěru navýšili skóre na konečných  1:6.